Lietuvos pašto Verslo ir technologijų plėtros padaliniui vadovaus R. Prokofjevas

2021-07-09

Lietuvos pašto Verslo ir technologijų plėtros padalinys turi naują vadovą – juo tapo Ruslanas Prokofjevas. Turėdamas ilgametę darbo patirtį informacinių sistemų ir technologijų bei pokyčių diegimo srityse, Lietuvos pašte jis bus atsakingas ne tik už įmonės informacinių technologijų (IT) srities vystymą, inovacijų diegimą, bet ir naujų verslo krypčių paiešką.

Prieš prisijungdamas prie Lietuvos pašto R. Prokofjevas beveik 4 metus dirbo AB „Kelių priežiūra“, daugiau nei 3 metus užėmė Kokybės ir technologijų departamento direktoriaus pareigas. Prieš tai daugiau nei 12 metų dirbo Lietuvos kariuomenėje, iš kurių 6 metus vadovavo Ryšių, informacinių sistemų ir technologijų departamentui.

„Lietuvos paštas veikia ne tik dinamiškoje rinkoje, bet ir įgyvendina didelius pokyčius. Tikiu, kad ilgamete savo patirtimi galėsiu prisidėti prie strateginių bendrovės projektų sėkmingo įgyvendinimo, o kartu padėsiu atrasti ir naujas technologijų išnaudojimo galimybes. Labai svarbus verslo duomenų analitikos plėtojimas. Šiandien tai yra būtina sąlyga siekiant tobulinti esamas, o kartu ir pasiūlyti naujas paslaugas, tobulinti vidinius procesus taip, kad jie atitiktų besikeičiančius klientų įpročius“, – savo prioritetus įvardija naujasis Lietuvos pašto Verslo ir technologijų plėtros padalinio direktorius R. Prokofjevas.

R. Prokofjevas Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje baigė transporto inžinerijos vadybos bakalauro ir žmonių išteklių vadybos magistro studijas, Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) žinias gilino informacinių sistemų vadybos, strateginio planavimo ir lyderystės srityse.

Nuo 2018 m. Lietuvos paštas nuosekliai investuoja į modernios infrastruktūros ir technologijų plėtrą. Svarbiausias bendrovės veiklos modernizavimo etapas – praėjusių metų rudenį atidarytas Vilniaus logistikos centras, kuriame nuo šių metų pavasario pilnai pereita prie automatizuoto ir centralizuoto skirstymo. Pilnai veikianti automatizuoto skirstymo įranga Lietuvos paštui vien per valandą leidžia paskirstyti arti 20 tūkst. siuntų ir 30 tūkst. laiškų. Šis pokytis buvo esminė sąlyga, siekiant užtikrinti šiuolaikinius lūkesčius atitinkančią pašto veiklą.

Buvo naudinga? Dalinkitės: